Nagyon tetszik. Ki rajzol ilyen jól ???
Köszi!De elárulok egy titkot!REzt nem rajzoljuk,sajnos én nem vagyok ilyen jó rajzos!A Pixton nevű képregénykészítővel csináljuk!Ha akrsz te is tudsz csinálni!
Nagyon tetszik. Ki rajzol ilyen jól ???
VálaszTörlésKöszi!De elárulok egy titkot!REzt nem rajzoljuk,sajnos én nem vagyok ilyen jó rajzos!A Pixton nevű képregénykészítővel csináljuk!Ha akrsz te is tudsz csinálni!
VálaszTörlés